Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Váš server cfg přepisuje můj server cfg
#11
Zkuste to a dejte mi vědět. Následně se dohodneme na vyřešení kompenzace za nefunkčnost serveru (ačkoliv my nabízíme klasický COD2 server, nikoliv funkčnost tohoto serveru v custom modifikacích). Jste první zákazník od roku 2003, který tyto požadavky má.

Ohledně nastavení web downloadu - pokud Vám chybí možnost nastavení nějakých parametrů v základním CFG serveru (nejsou v administraci), zašlete mi jejich seznam, přidám je (prosím ale jen ty, které jsou pro základní verzi hry, ne ty z Vaší modifikace).

Přiložený screen říká, že nastala chyba při stahování souboru z externího webu (který není náš), proto zde asi nebudu moci sloužit.
Reply
#12
hostis Wrote:Zkuste to a dejte mi vědět. Následně se dohodneme na vyřešení kompenzace za nefunkčnost serveru (ačkoliv my nabízíme klasický COD2 server, nikoliv funkčnost tohoto serveru v custom modifikacích). Jste první zákazník od roku 2003, který tyto požadavky má.

Ohledně nastavení web downloadu - pokud Vám chybí možnost nastavení nějakých parametrů v základním CFG serveru (nejsou v administraci), zašlete mi jejich seznam, přidám je (prosím ale jen ty, které jsou pro základní verzi hry, ne ty z Vaší modifikace).

Přiložený screen říká, že nastala chyba při stahování souboru z externího webu (který není náš), proto zde asi nebudu moci sloužit.

Po nahrátí cfg z názvem customconf.cfg je to ještě horší mám zmutovaný SD :o

Já chápu že chci spustit modifikaci, ale servery nastavuji od roku 2004 začínal jsem na cod 1 U jaké koliv histing společnosti, nikdy nebyl problém spustit modifikaci.

Co vám chybí v administraci na www downloads jsou tyto příkazy i pro klasiku u všech cod dílů stejné!!!

set sv_wwwBaseURL "http://muj-web.eu/cod2" jen příklad url
set sv_wwwDlDisconnected "0" nebo 1
set sv_wwwDownload "1"

Já neřeším web administraci pro cfg já si to vše dělám manuálně. Bylo by dobré dát možnost nastavit cfg přes administraci a nebo manuálně a to přepisování cfg vypnout. Mají to tak všichni hosting společnosti, tedy aspoň od kterých jsem server měl, tak možnost byla ...

Co se týče www downloadu na našem serveru, nevím kde je chyba zkoušel jsem 6 FTPček a nic pořád to samé. Když nastavím sv_wwwDlDisconnected 0 tak se mi z www stáhne jen 18 kb a hodí se to na normál stahování stáhne 18 kb hodí se to na www downloads a pořád dokola se to opakuje Sad když nastavím sv_wwwDlDisconnected 1 Kopne mě to do menu a hodí to tu chybu. Nevím si rady. Nikdy jsem stím problém neměl a www downloads nemá nic společnýho s modifikací.

Jak si uvás zařídím rychle ftp pro www downloads ???
Reply
#13
Dobrý den,

uvedené parametry jsem přidal do web administrace.

Ohledně mišmaše web/custom konfigurace - mohlo by to být řešitelné resetem nepotřebných cvars va vašem customconf.cfg ?
Pokud chcete hostovat web u nás, úplně odle na fóru máte prostor pro žádost na přidělení přístupu, do které uveďte Váš login do administrace.



scud911 Wrote:
hostis Wrote:Zkuste to a dejte mi vědět. Následně se dohodneme na vyřešení kompenzace za nefunkčnost serveru (ačkoliv my nabízíme klasický COD2 server, nikoliv funkčnost tohoto serveru v custom modifikacích). Jste první zákazník od roku 2003, který tyto požadavky má.

Ohledně nastavení web downloadu - pokud Vám chybí možnost nastavení nějakých parametrů v základním CFG serveru (nejsou v administraci), zašlete mi jejich seznam, přidám je (prosím ale jen ty, které jsou pro základní verzi hry, ne ty z Vaší modifikace).

Přiložený screen říká, že nastala chyba při stahování souboru z externího webu (který není náš), proto zde asi nebudu moci sloužit.

Po nahrátí cfg z názvem customconf.cfg je to ještě horší mám zmutovaný SD :o

Já chápu že chci spustit modifikaci, ale servery nastavuji od roku 2004 začínal jsem na cod 1 U jaké koliv histing společnosti, nikdy nebyl problém spustit modifikaci.

Co vám chybí v administraci na www downloads jsou tyto příkazy i pro klasiku u všech cod dílů stejné!!!

set sv_wwwBaseURL "http://muj-web.eu/cod2" jen příklad url
set sv_wwwDlDisconnected "0" nebo 1
set sv_wwwDownload "1"

Já neřeším web administraci pro cfg já si to vše dělám manuálně. Bylo by dobré dát možnost nastavit cfg přes administraci a nebo manuálně a to přepisování cfg vypnout. Mají to tak všichni hosting společnosti, tedy aspoň od kterých jsem server měl, tak možnost byla ...

Co se týče www downloadu na našem serveru, nevím kde je chyba zkoušel jsem 6 FTPček a nic pořád to samé. Když nastavím sv_wwwDlDisconnected 0 tak se mi z www stáhne jen 18 kb a hodí se to na normál stahování stáhne 18 kb hodí se to na www downloads a pořád dokola se to opakuje Sad když nastavím sv_wwwDlDisconnected 1 Kopne mě to do menu a hodí to tu chybu. Nevím si rady. Nikdy jsem stím problém neměl a www downloads nemá nic společnýho s modifikací.

Jak si uvás zařídím rychle ftp pro www downloads ???
Reply
#14
Stejně www downloads nejde, napsal jsem žádost o web hosting uvás a pokud to i tam nepůjde tak nevím
Reply
#15
Zkuste.

Pokud to nepujde, zkuste reaktivovat server (tak, aby byl bez jakychkoliv vasich modifikaci) a dejte vedet.


scud911 Wrote:Stejně www downloads nejde, napsal jsem žádost o web hosting uvás a pokud to i tam nepůjde tak nevím
Reply
#16
Už jsem na to přišel stačilo ještě přepsat cfg v mainu co je codserver po každem restartu se načítá nastavení s www administrace i když dám stop a start. A jelikož se vytváří neustále nějaký cfg i do main i když je nastavena cesta fs_game na bx_zom, tak se to vlastně hádalo server nevěděl odkud co stahovat a snažil se to jak www tak klasikou....Stím jsem se setkal prvně. Chtělo by to vyřešit uvás stěmi cfg pro server líp...

Jelikož pokud se ta modifikace mezi hráči chytne uvažuji uvás koupit eště server na cod 1 a cod 4 pro další modifikace....

Nemůžu si na nic jiného stěžovat server nelaguje super ceny nádherný, ale tu administraci bych pořádně překopal Wink
Reply
#17
No takže jak bych řekl
Hostis dělá rozdíl mezi CW/TG a Publicem tím je cena daleko přijatelnější
A když vememe např Faka**** tak tam vůbec nedělají rozdíl mezi CW/TG server a Pub srvrem
Prostě ten server.cfg bych tak nechal aby se stále načítal z administrace
Protože nějaký dětsko 13letý si koupí CW/TG server smaže heslo a má z toho Public
Reply
#18
Pepe Wrote:No takže jak bych řekl
Hostis dělá rozdíl mezi CW/TG a Publicem tím je cena daleko přijatelnější
A když vememe např Faka**** tak tam vůbec nedělají rozdíl mezi CW/TG server a Pub srvrem
Prostě ten server.cfg bych tak nechal aby se stále načítal z administrace
Protože nějaký dětsko 13letý si koupí CW/TG server smaže heslo a má z toho Public

Pořád by šla udělat administrace, tak aby si i lama poradila a zkušenej nastavil sám co potřebuje bez automatického přepisu cfg....

Tohle mě nevymluvíš, pač vím že to tak ostatní hosting společnosti mají a tady by to nebyl problém zavést....

Jedné straně vyhoví a druhé straně ne to není hezký vůbec...

Nebo stačilo by udělat na požádání pro dany server vypnout automat přehrání cfg...

Vždy se to dá udělat tak aby obě strany byli spokojení!!!!
Reply
#19
Ano ale na Fakehedě nedělají rozdíl CW/TG
Já bych to udělal tak jak vy říkáte
Při Public serverů = Vypnutí
Při CW/TG serverů = Zapnutí
Reply
#20
Pepe Wrote:Ano ale na Fakehedě nedělají rozdíl CW/TG
Já bych to udělal tak jak vy říkáte
Při Public serverů = Vypnutí
Při CW/TG serverů = Zapnutí

Ano souhlasím pro cw server bych to zachoval, tam není potřeba nic moc nastavovat a navíc o vše se tam stará pam, jen základ se musí nastavit a to lze přes admina tad na webu....

Souhlasím i s tím vypnutím přepisu public serveru. Na public serveru si můžu spustit klasiku cod až po extrémní modifikace a ty potřebuji speciální nastavení, modů je nespočetně moc a web administrace nejde pro ně udělat. Takže vypnout přepis a v případě poškození tu je reaktivace serveru, která trvá cca 15 min a jede se na novo.

Doufám, že to hostis nějak zváží, nemusím být první od roku 2003 co spouští extrémní modifikaci.. S těmahle nízkýma cenama můžou lidi přibývat, jen málo ovás vědí, když někomu řeknu, že mám public server s 20 sloty za 200 nikdo mi nevěří Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)